O mne

O mne

O mne

Volám sa Hanka a som tvorivá odmalička. Asi poznáte deťmi  pokreslené steny a podpísané skrinky. V tom som bola najšikovnejšia zo všetkých troch súrodencov. Vždy som snívala o vlastnom ateliéri, alebo aspoň malej dielničke, kde by som mohla vyrábať radosť.  Najskôr som skúsila pracovať pre korporáty, no necítila som naplnenie. Stále vo mne hlodal pocit, že by som ten čas vedela využiť aj kreatívnejšie a s väčšou chuťou do práce.

Myšlienka handmade  projektu Tojjo s prvkami upcyklácie materiálov vznikla v roku 2018. Pustila som sa doň vďaka silnému povzbudeniu od môjho blízkeho okolia. 

Tvorba je mojou formou vyjadrenia sa. Našla som sa v kombinovaní materiálov a farieb. Oblečenie pre bábiky som si vyrábala už ako dieťa (kým som nepostrihala aj čo som nemusela ). Šiť som sa naučila pomocou dostupných videí na internete. Každý týždeň sa tak teším z nových vedomostí a skúseností. Keďže som stále jediným členom projektu, môžem si dovoliť luxus mať dielňu u nás doma v Modre.

Vďaka Vám sa moje sny plnia. Každá Vaša odozva, pochvala či krásna správa dáva tomu celému obrovský zmysel. Každá fotografia s Tojjom od Vás je veľkým povzbudením do novej tvorby.

Ďakujem!

Ak by Vás zaujímalo čokoľvek nezodpovedané, neváhajte ma  KONTAKTOVAŤ

Pridať Komentár